V šolskem letu 2019/2020 je bralno značko opravilo 458 učencev, vključno s 16 zlatimi bralci.

Vsi učenci so prejeli pohvalo za sodelovanje pri bralni znački. Nagrajeni so bili že med branjem in pogovorom o prebranem, saj je, kot je zapisal že  Descartes,“branje dobrih knjig kot pogovor z najboljšimi ljudmi preteklih stoletij”. Odkrili so mnogo zakladov, saj je že Walt Disney povedal, da  so “v knjigah  zbrani večji zakladi, kot v piratski votlini na Otroku zakladov”.

Vsem našim “značkarjem” iskrene čestitke!

Mentorju in mentoricam pa hvala za poslušanje,  bodrenje in opominjanje vaših bralcev. Vsem hvala za trud in sodelovanje. Skupaj nam je kljub nenavadnim okoliščinam tudi letos uspelo.

Želimo vam dooolge počitnice, med katerimi bo dovolj časa tudi za uživanje v branju.