Vračanje in izposoja knjig šolske knjižnice v Komendi

Službeni vhod, nasproti katerega stoji knjigomat

Izposoja knjig že utečeno poteka na daljavo preko naročila želene knjige na mail solknjoskomo@gmail.com ali v Teamsov klepet s knjižničarko Andrejo Nagode Burger. Obvezno je potrebno navesti avtorja in naslov želene knjige, ime, priimek in razred izposojevalca.

Prevzem izposojenih knjig poteka vsak ponedeljek med 7. in 14. uro na službenem vhodu OŠ Komenda Moste v Komendi. Pred prevzemom je potrebno poklicati knjižničarko v Teamse ali na telefon v knjižnici, da naročene knjige prinesem k službenem vhodu.

Knjigomat vsak delovni dan med 8. in 14. uro omogoča brezstično vračilo izposojenih knjig za učence šole v Komendi stoji pod nadstreškom šolske kuhinje pri službenem vhodu v šolo v Komendi.

Navodila na knjigomatu

Prosim, da čimprej VRNETE izposojene knjige, ki jih ne potrebujete več (sploh knjige domačega branja in knjige za angleško bralno značko, saj jih potrebujejo tudi drugi učenci.

(Visited 113 times, 1 visits today)

Komentarji so izklopljeni za Vračanje in izposoja knjig šolske knjižnice v Komendi

Uvrščeno v 5. razred, Komenda, Obvestila, predmetna stopnja

Komentiranje je onemogočeno.