4.-8. razredi

Pred vračilom izposojenih učbenikov DOMA vse učbenike tako kot lani USTREZNO OBNOVITE (uredite in zaščitite uničene knj. hrbte, zalepite strgane strani, pobrišite svoje zapiske …) in obvezno ODSTRANITE ovojni papir ali folijo. Če je folija prilepljena na platnice, je NE trgajte, ampak jo s škarjami odrežite na notranji strani platnic (lepilo ostane na platnici).

V primeru izgubljenega ali poškodovanega učnega gradiva, ga je potrebno nadomestiti z novim. Ne pozabite na CD (pri GUM 4. in 8. razred), na oba dela zbirke vaj (MAT, 7. in 8. razred) ter učbenike izbirnih predmetov (NIM).

Ob vrnitvi ustrezno urejenih in vseh izposojenih učbenikov boste prejeli komplet učbenikov za naslednje šolsko leto, zato letošnjih jih NE POZABLJAJTE.

Ob vašem terminu vas v učilnico pridem iskat, prej sami v knjižnico NE PRINAŠAJTE učbenikov.

• 8. razredi v četrtek, 10. 6. 2021
  • 7. razredi v torek, 15. 6. 2021
  • 6. razredi v petek, 18. 6. 2021
  • 5. razredi v torek, 22. 6. 2021