Izodrom

❗️ NAPOVEDNIK IZODROM

📺 V tednu od 11. do 15. maja bo v Izodromu na Televizija Slovenija znova zanimivo:

🏃‍♀️V ponedeljek bodo govorili o glagolu in testirali sposobnosti za vzgojno-športni karton.

🧵Torek bo namenjen zgodovini in gospodinjstvu, vrnili se bodo v čas Emone in šivali.

🥁Sreda bo dan za glasbo in ritem bobnov, zato bodo preverili, kako deluje sluh in pogledali v uho.

🐸V četrtek bodo potovali po kontinentih in spoznavali živalski svet, pobliže pa predstavili močvirsko sklednico in krastačo.

✍️V petek pa bodo pozornost namenili učenju osnov prve pomoči, pri logiki pa se bodo lotili reševanja problemov.

📞In še nekaj zanimivega v sredo, 13 maja ❗️ Po poročilih ob desetih pripravljajo še podaljšek Izodroma, posebno oddajo Infodroma – Koronašola, v kateri bo Dr. Simona Kustec, ministrica za izobraževanje, znanost in šport, odgovarjala na vprašanja mladih.