Knjižna uganka

Vsaka knjižna uganka bo potekala 1 mesec. V knjižnici ali na spletni strani boste našli vprašanje, na katerega boste odgovorili do navedenega datuma in listek oddali v pripravljeno škatlo ali odgovor s svojimi podatki poslali na el. naslov.

Vsebina uganke bo primerna za različne starostne stopnje. Navezovala se bo na leposlovna in poučna dela, na zanimive in odmevne dogodke doma in v svetu, na pomembne obletnice in spominske dneve.

Izmed vseh oddanih (pravilnih) odgovorov bomo za vsako starostno stopnjo izžrebali po enega srečneža, ki bo prejel knjižno nagrado. Imena nagrajencev bodo objavljena na oglasni deski v šolski knjižnici.

• Knjižna uganka (februar-marec 2022) – rok za oddajo 21. marec
  • Knjižna uganka 20/21 (september-januar 2022) poiščite v vaših učilnicah – nagrajenci boste obveščeni osebno
  • Knjižna uganka2 1_20/21 (okt.-nov. 2020) – rok za oddajo 14. 11. 2020
  • Knjižna uganka 1_2019/20 (jan.-feb. 2020) – rok za oddajo odgovorov: 13. 2. 2020 – Nagrajenci 1. KU

Se vidimo v knjižnici oziroma se beremo na spletni strani šolske knjižnice!