V torek, 6. 10. 2020, smo z zamudo obeležili zaključek bralne značke 2019/20. Na šolo smo povabili igralko, pisateljico, pripovedovalko … Deso Muck.

V živo .

Zaradi upoštevanja priporočil NIJZ si njenih nastopov žal niso smeli ogledati vsi učenci, ki so opravili bralno značko. Odločili smo si pomagati z informacijsko tehnologijo in nastop prenašati do vseh učencev “značkarjev”. Ob 10. uri so pisateljico v živo spoznali značkarji “tretješolci), ostali učenci od 1. do 5. razreda pa so si srečanje z njo ogledali preko prenosa v živo.

Prenos v živo.

Na 2. srečanju ob 11.15 so pisateljico Deso Muck v športni dvorani pričakali učenci značkarji 8. in 9. razredov, učenci 6. in 7. razredov so v matičnih učilnicah pisateljičin nastop preko prenosa v živo.

Najbolj navdušeni so bili učenci, ki so prišli v športno dvorano in ustvarjalko videli in slišali v istem prostoru, čeprav so bili tudi učenci, ki so v matičnih učilnicah spremljali prenos nastopa, veseli, da jih je nagovorila in omenila med svojim nastopom.

Utrinke nastopov v živo in prenosov v živo si lahko ogledate v galeriji