Dnevni arhiv: 27. januarja, 2021

Mate Dolenc: Kako dolg je čas

Sodelujoči osmošolci in devetošolci, ki sodelujete pri letošnjem tekmovanju za Cankarjevo priznanje berete knjigo Kako dolg je čas, ki jo je napisal pisatelj Mate Dolenc.

Zanimive informacije o knjigi najdete na spodnjih povezavah:

Informacije o avtorju najdete na povezavah:

Prijetno branje in raziskovanje!

Komentarji so izklopljeni za Mate Dolenc: Kako dolg je čas

Uvrščeno v Komenda, Novice, predmetna stopnja

Športajmo in berimo

Januarska knjiga

Program #športajmoinberimo so pričeli pilotno razvijati lani v okviru Evropskega tedna športa v obliki pogovora med vrhunskimi in mladimi športniki ob knjigi in branju, v splošnih knjižnicah v Kopru, Mariboru in Kranju.

Decembrska knjiga

Njegov cilj je povezati mlade in vrhunske športnike ob pogovoru o branju in knjigi. Mladim športnikom želijo predstaviti, kako lahko s pomočjo znanja iz knjig ter branja kot tehniko treniranja možganov napredujejo tudi na športnem področju. Prav tako želijo vplivati na njihov odnos do branja in širiti zavedanje, da je bralna pismenost temeljna za pridobivanje novega znanja na vseh področjih.

Komentarji so izklopljeni za Športajmo in berimo