Učence OŠ Komenda Moste je v ponedeljek, 15. februarja, prvi dan pouka v šolskih klopeh in en dan po mednarodnem dnevu darovanja knjig, presenetilo knjižno darilo Javne agencije za knjigo in Knjižnice Franceta Balantiča Kamnik. V šoli so jih namreč pričakale knjige Kako dolg je čas, avtorja Mateta Dolenca, ki so jih prejeli vsi bivši učenci 7. razredov v okviru projekta Rastem s knjigo. Lanskoletna izvedba projekta je bila spomladi zaradi epidemije prekinjena in prestavljena v primernejši čas.

V tem šolskem letu je to že naše drugo sodelovanje s kamniško splošno knjižnico, saj smo oktobra s sedmošolci obiskali njen centralni oddelek v Kamniku. S sodelovanjem vzpodbujamo učence k aktivnemu in rednemu obiskovanju obeh vrst knjižnic – šolske in splošne.