Dnevni arhiv: 2. septembra, 2021

Razstava Pot knjige v Komendi

Med 1. in 10. 9. 2021 v 2. nadstropju naše šole v Komendi gostimo JAK-ovo razstavo Pot knjige od avtorja do bralca.

Podrobnejše informacije o razstavi preberite v prispevku Razstava pot knjige od avtorja do bralca.

Vabljeni k ogledu.

Avtor Žiga X Gombač bo naše šestošolce obiskal v sredo, 8. 9. 2021, 3. in 4. šolsko uro.

Komentarji so izklopljeni za Razstava Pot knjige v Komendi

Obiskovanje šolske knjižnice

Tudi v šolskem letu 2021/22 bo delo šolske knjižnice prilagojeno in v skladu s priporočili NIJZ in okrožnicami pristojnega ministrstva.

Obiskovanje knjižnice za učence od 5. do 9. razreda in prilagojena izposoja zanje sta predstavljena v spodnjem dokumentu:

Hvala za razumevanje.

Komentarji so izklopljeni za Obiskovanje šolske knjižnice

Uvrščeno v 5. razred, Komenda, Obvestila, predmetna stopnja

Ravnanje z učbeniki učbeniškega sklada

Učenci so prvi šolski dan prejeli še zadnje učbeniške komplete in navodila za ravnanje z izposojenimi učbeniki, ki so predstavljena v spodnjem dokumentu:

Hvala za razumevanje in upoštevanje dogovorjenega.

Komentarji so izklopljeni za Ravnanje z učbeniki učbeniškega sklada