četrtek, 5. 5. 2022, so letošnjo sezono Glavarjeve bralne značke zaključili tudi naši tretje- in četrtošolci. Obiskala sta jih glasbenik Jan Tomšič in pripovedovalka Breda Podbrežnik z nastopom Zlate orehove vejice – pripovedovanje starih in manj starih pravljic za zabavo in zares.

Srečanje z umetnikoma je bilo prijetno, zanimivo in dinamično, saj se je pripovedovanje prepletalo z igrano in peto glasbo. Večglasnem petju smo se na povabilo nastopajočih gostov z veseljem pridružili tudi poslušalci.

Pred vrnitvijo k pouku so mentorice s knjižničarko Janjo učencem podelile priznanja za opravljeno Glavarjevo bralno značko. Vsakega smo nagradili z bučnim aplavzom. Tretješolci so si prislužili rumena, četrtošolci pa zelena priznanja.

Foto utrinke si poglejte spodaj.