Dnevni arhiv: 9. junija, 2022

Poslikava šolske knjižnice in obisk Plečnikove Ljubljane

Učenci in učenke, ki obiskujejo izbirni predmet Likovno snovanje I so v preteklih mesecih šolsko knjižnico obogatili s tremi stenskimi slikami, ki prikazujejo UDK skupine za strokovno oziroma poučno literaturo.

Z mentorico sva jih za izkazan trud nagradili z obiskom Plečnikove Ljubljane. Ogledali smo si Plečnikova najslavnejša dela v mestnem jedru (stavba Narodne in univerzitetne knjižnice, ureditev bregov Ljubljanice, Tromostovje in Čevljarski most, osrednja mestna tržnica, Poletno gledališče Križanke). Narodno in univerzitetno knjižnico (NUK) smo tudi obiskali in prisluhnili zanimivemu in poučnemu vodenju. Naše raziskovanje je potekalo dinamično in interaktivno, saj smo namesto vodenja uporabljali kar aplikacijo Nexto Ljubljana in tako spoznali tudi Plečnikove sanje o ureditvi Ljubljane, ki pa se vse niso uresničile.

Slika 1 of 21

Komentarji so izklopljeni za Poslikava šolske knjižnice in obisk Plečnikove Ljubljane

Predčasno vračanje učbenikov in knjig ter vračanje za zamudnike

Učenci predmetne stopnje, ki boste s poukom zaključili predčasno, prosim da komplete ustrezno urejenih učbenikov individualno vrnete v šolski knjižnici nekaj dni pred svoji odhodom pred ali po pouku.

Če kateri učbenik zaradi ocenjevanja še potrebujete, ga vrnete naknadno.

Če učbenike na dogovorjeni termin pozabite doma, jih čimprej individualno vrnite v šolski knjižnici.

Učbeniški komplet za naslednje šolsko leto se učencu izposodi in izroči, ko vrne vse izposojeno gradivo (knjige in učbenike) za tekoče šolsko leto.

Upravljavka učbeniškega sklada

Tudi izposojene knjige je potrebno vrniti pred odhodom na počitnice.

Komentarji so izklopljeni za Predčasno vračanje učbenikov in knjig ter vračanje za zamudnike

Uvrščeno v Komenda