Dnevni arhiv: 9. septembra, 2022

Dobrodošli v šolsko knjižnico v Mostah

V šolski knjižnici v Mostah vas pričakujem knjižničarka Barbara. Že takoj na začetku šolskega leta smo pridno pričeli z izposojo knjig. Učenci ste v knjižnico vabljeni po urniku, četrtošolci pa lahko v knjižnico prihajate samostojno, med vsakim odmorom. V knjižnici so polne police knjig, ki vas že nestrpno pričakujejo.

Komentarji so izklopljeni za Dobrodošli v šolsko knjižnico v Mostah

Uvrščeno v Moste, Obvestila, razredna stopnja

Ravnanje z izposojenimi učbeniki šolskega učbeniškega sklada

Učenci, učbeniki, ki ste si jih izposodili iz učbeniškega sklada OŠ Komenda Moste, so last šole. Ker ste si jih izposodili, morate z njimi ravnati odgovorno in skrbno.

Takoj, ko ste jih prejeli, ste se vanje (na notranjo stran zadnje platnice) morali podpisati s svojim imenom in prvo črko priimka. Prejetih učbenikov NE menjajte s sošolci, saj so izposojeni poimensko. Po prejetju izposojenih učbenikov ste jih morali doma pregledati, po potrebi obnoviti in okrepiti poškodovana mesta z običajnim lepilnim trakom (selotejpom), vse učbenike oviti, opremiti z etiketo in se nanje podpisati.

Ko se bo ovitek sčasoma obrabil in poškodoval, ga zamenjajte! Samo tako bo učbenik ustrezno zaščiten. Z izposojenimi  učbeniki ravnajte skrbno, da jih boste na koncu šolskega leta vrnili v enakem stanju, kot ste jih prejeli.

upravljavka US OŠ Komenda Moste

Komentarji so izklopljeni za Ravnanje z izposojenimi učbeniki šolskega učbeniškega sklada