vir

Osrednja tema letošnjega Tedna otroka Zveze prijateljev mladine Slovenije je SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Povezavo smo našli z naslovom pesmi Skp se mava dobr pri otrocih zelo priljubljenega NIPKEja, ki bo letos naš ambasador letošnjega Tedna otroka je pevec NIPKE s svojo pesmijo Skp se mava dobr

V knjižnici vas že čakajo knjige, povezane z letošnjo temo Tedna otroka. Koliko ste jih že prebrali?

Podatki TOM telefona kažejo, da je prijateljstvo nekaj, po čemer mladi najbolj hrepenijo, da se imajo dobro s sovrstnikom, ki mu lahko zaupajo. Zato se bomo tokrat spomnili na pomen povezanosti, druženja, prijateljstev, pogovarjanja v živo, skupnih dogodivščin, sproščenosti in zabave. Učenci, vabljeni k sodelovanju na likovnem in plesnem natečaju.

vir