Dnevni arhiv: 7. novembra, 2022

38. Slovenski knjižni sejem

Učenci 8. in 9. razredov, če želite obiskati 38. Slovenski knjižni sejem izpolnite tole prijavnico in jo vrnite v šolsko knjižnico do ponedeljka, 21. 11. 2022.

38. Slovenski knjižni sejem bo letos potekal na ljubljanskem Gospodarskem razstavišču od torka, 22. 11., do nedelje, 27. 11. 2022.

Obiščite brezplačne dogodke, namenjene mladim (klikni za ogled programa) in si oglejte knjižne novosti. …

Obiskali ga bomo tudi v okviru šolske knjižnice. Če se nam želiš pridružiti, povprašaj svojo učiteljico slovenščine o podrobnejših informacijah našega obiska.

Komentarji so izklopljeni za 38. Slovenski knjižni sejem

Uvrščeno v Komenda, Novice, predmetna stopnja

Praznovanje meseca šolskih knjižnic

Tudi letos smo odzvali vabilu Mednarodnega združenje šolskih knjižničarjev (IASL) in Sekcije za šolske knjižnice pri ZBDS (Zveza bibliotekarskih društev Slovenije) in oktobrske dni v obeh enotah naše šolske knjižnice obogatili s praznovanjem meseca šolskih knjižnic.
V obeh enotah smo pripravili različne in zanimive dogodkov, povezane s knjigo in branjem:

Zbrane foto utrinke si lahko pogledate tukaj.

Hvala vsem, ki ste praznovali z nami.

Komentarji so izklopljeni za Praznovanje meseca šolskih knjižnic