S šolskim leto 2021/22 bo tudi naša šolska knjižnica v Komendi začela z naročanjem knjig preko Cobissa. V Mostah obiskovanje knjižnice poteka v razrednih mehurčkih.

Uporabniki v Cobissu iščete informacije o knjigah tudi v naši zbirki samo s klikom na tole povezavo. Želeno knjigo rezervirate s klikom na gumb rezerviraj in prijavo v Mojo knjižnico.

V spletni učilnici šolske knjižnice (poglavje Uporaba Cobissa) vas čakajo kratke video predstavitve Uporaba Cobissa. Klikni na povezavo, se samovpiši z geslom “oskomo”, vpiši še svoj AAI, si oglej video vodiče o uporabi Cobissa, odpri Cobiss, poišči informacijo o želeni knjigi in jo rezerviraj.

Navodila za rezervacijo knjige šolske knjižnice preko Cobissa najdeš TUKAJ.

Knjižničarka bom rezervirano knjigo prinesla v matično učilnico. Vračanje knjig poteka preko knjigomata pri glavnem vhodu v šolo. Upoštevajte rok vračila izposojene knjige v Moji knjižnici.