Vedno hitreje se nam približuje konec šolskega leta, zato se bo s 15. junijem začelo vračanje izposojenih učbenikov v Komendi za učence od 5. do 8. razreda.

Izposojevalci morajo vrniti obnovljene (z urejenimi in zaščitenimi platnicami, spoji med knj. blokom in platnicami ter utrjenimi knj. hrbti, strgane strani je potrebno zalepiti, zapiske pobrisati …) in odvite učbenike.

Koliko in katere učbenike je potrebno vrniti, si lahko pogledate na tej povezavi.

Če boste predčasno zaključili s poukom, je potrebno pred odhodom poskrbeti za vračilo izposojenih učbenikov – navodila za predčasno vračanje.

Vračanja bodo potekala po spodnjem urniku. Učenci naj na svoj termin vrnejo celotni komplet izposojenih učbenikov, da lahko hkrati prejmejo komplet učbenikov za naslednje šolsko leto.

9. razredi v torek, 7. 6. 2022:

1. ura: 9. B (FIZ)
  2. ura: 9. A (KEM)
  3. ura: 9. Č (GEO)
  4. ura: 9. C (FIZ)

Knjižničarka učencem pred vračanjem učbenikov pojasni, kako bo vračanje potekalo in kakšne so njihove dolžnosti pred vrnitvijo izposojenih učbenikov – navodila pred vračanjem.

8. razredi v torek, 14. 6. 2022:

1. ura: 8. A (KEM)
  2. ura: 8. C (MAT)
  3. ura: 8. B (KEM)

7. razredi v petek, 17. 6. 2022:

1. ura: 7. A (SLJ)
  2. ura:  7. C (ZGO)
  3. ura: 7. B (MAT)

5. ura: 7. Č (SLJ)

6. razredi v torek, 21. 6. 2022:

1. ura: 6. A (TJA)
  2. ura: 6. C (SLJ)