Smo v zadnjem mesecu opravljanja Glavarjeve bralne značke, saj se letošnja sezona konča 2. aprila, na mednarodni dan knjig za otroke. Zaključna prireditev z znano literarno ustvarjalko bo v sredo, 19. aprila.

Že veste, kdo nas obišče? Je zelo radovedna, druži se s TronciEnajstnikom in tistimi, ki trdijo: “Nisem smrklja“, vedno se sprašuje Kdo je danes glavniLica ima kot češnje, želi vstopiti Društvo starejših bratov, vozi se z Avtobusom ob treh, zgodbe zapisuje v Zvezek in brezvezek, želi si, da Gremo mi v tri krasne ali na Cufkovo podeželska pustolovščina.

Napisala je vrsto zanimivih in znanih knjig, ki vas čakajo v šolski knjižnici. Koliko jih že poznate?

V šolski knjižnici vas čaka škatla za vprašanja, ki jih želite zastaviti pisateljici.